لوله باز کنی تهران بزرگ جنوب ۰۹۱۹۵۹۴۲۰۶۰ ۰۹۱۲۶۳۵۱۰۷۴ استفاده از پمپ ساکشن در تخلیه چاه لوله بازکنی تهران بزرگ
لوله باز کنی تهران بزرگ جنوب 09195942060 09126351074 استفاده از پمپ ساکشن در تخلیه چاه لوله بازکنی تهران بزرگ

لوله باز کنی تهران بزرگ جنوب ۰۹۱۹۵۹۴۲۰۶۰ ۰۹۱۲۶۳۵۱۰۷۴ استفاده از پمپ ساکشن در تخلیه چاه لوله بازکنی تهران بزرگ


با افزایش شرکتهای تخلیه چاه و رونق یافتن امر تخلیه چاه استفاده از پمپ ساکشن مخصوص تخلیه چاه نیز رونق فراوانی یافته است. استفاده از پمپ ساکشن در تخلیه چاه بسیار رایج است. پمپ ساکشن عملیات تخلیه چاه را آسان می کند و به راحتی امکان تخلیه چاه فاضلاب را فراهم می کند.

در زمانهای گذشته که پمپهای مکنده و ساکشن وجود نداشت، عملیات تخلیه چاه به آرامی و توسط پمپهای عادی انجام می شد. شرکتهای تخلیه چاه که این کار را انجام می دادند به هیچ وجه از وضعیت راضی نبودند و برای تخلیه هر چاه وقت زیادی را صرف می کردند. اما با ظهور پمپهای مکنده و پمپهای ساکشن تخلیه چاه انقلابی در انجام عملیات تخلیه چاه روی دارد. دیگر با استفاده از پمپهای ساکشن مشکل زمان حل شد و به سرعت فاضلاب درون چاه ها تخلیه می شود و هیچ شرکت تخلیه چاهی از وضعیت ناراضی نبود.

تفاوت پمپ ساکشن با دیگر پمپها

تفاوت عمده پمپ ساکشن و دیگر پمپهای تخلیه چاه در این است که پمپ ساکشن فاضلاب از بیرون چاه می مکد ولی دیگر پمپهای تخلیه چاه مانند پمپ کف کش فاضلاب را به بیرون از چاه پمپ می کنند. یعنی پمپ ساکشن در بیرون از چاه قرار دارد و فاضلاب را به بیرون می کشد در حالی که پمپ کف کش درون چاه قرار می گیرد و فاضلاب را به بیرون از چاه پمپ می کند. تفاوت دیگر پمپ ساکشن با دیگر پمپها سرعت عملکرد است. پمپ ساکشن به دلیل قدرت فراوانی که دارد فاضلاب را با قدرت به بیرون از چاه می مکد و به راحتی فاضلاب را از چاه تخلیه می کند اما پمپ کف کش این قدرت را ندارد و به آرامی این کار را انجام می دهد.

لزوم استفاده از پمپ ساکشن در تخلیه چاه

همانطور که گفته شد پمپ ساکشن یا مکنده تاثیر زیادی در سرعت و سهولت تخلیه چاه دارد. پمپ ساکشن به راحتی فاضلاب چاه را تخلیه می کند حال آنکه دیگر پمپها به آرامی و در مدت طولانی این کار را انجام می دهند. برای شرکتهای تخلیه چاه و متولیان امر تخلیه چاه ضروری است که از پمپ ساکشن و پمپ مکنده تخلیه چاه استفاده کنند تا کار را به آسانی و به درستی انجام دهند و در زمان خود صرفه جویی کنند.

استفاده از پمپ ساکشن توسط شرکتهای تخلیه چاه

بسیاری از شرکتهای تخلیه چاه که فعالیت گسترده ای در امر تخلیه چاه دارند از پمپ ساکشن استفاده می کنند. پمپ ساکشن تخلیه چاه یا همان مکنده تخلیه چاه به آسانی فاضلاب درون چاه را مکش کرده و به داخل تانکر حمل فاضلاب منتقل می کند. با استفاده از پمپ ساکشن به راحتی می توان عملیات تخلیه چاه را به پایان رساند و تمام فاضلاب درون چاه را تخلیه کرد. تخلیه چاه با پمپ ساکشن بسیار آسان است. شرکتهایی که از پمپ ساکشن استفاده می کنند کار خود را راحت کرده اند.

اگر شرکتهای تخلیه چاه بخواهند بدون پمپ ساکشن چاه را تخلیه کند باید تلاش بسیاری انجام دهند. در این صورت باید پمپ کف کش را درون چاه قرار دهند تا فاضلاب را به بیرون از چاه پمپ کند. در واقع این پمپ فاضلاب را نمی مکد بلکه آن را پمپ می کند. تفاوت پمپ ساکشن با دیگر پمپها نیز در این است. پمپ ساکشن تخلیه چاه بسیار مناسب و کارآمد می باشد و امر تخلیه چاه را بسیار آسان کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *